Chcete vedieť viac? Webináre a osobné stretnutia pre vás

Prečo by ste mali investovať? Nenašli ste odpovede na vaše otázky o Inteligentnom investovaní? Aké sú výhody Finaxu? Chcete sa finančne vzdelávať a naučiť sa správne investovať? Zúčastnite sa bezplatného webináru, alebo sa s nami stretnite osobne a spoznajte všetky zákutia investovania a detaily služieb Finaxu.

Tím Finax | Webináre | 6. apríl 2019

Cieľom Finaxu je ponúkať jednoduchý, lacný a prehľadný spôsob investovania, vďaka ktorému dokážete výhodne zhodnocovať svoje úspory a budovať majetok. Našou misiou je zvýšiť finančnú gramotnosť Slovákov, naučiť ich základné finančné pravidlá a správne investovať, aby so svojimi peniazmi narábali efektívne.

Z tohto dôvodu sme sa rozhodli rozšíriť poskytovanie informácií prostredníctvom praktických a pohodlných webinárov. Naďalej budeme pokračovať s tradičnými webinármi a Finax pondelkami, ktorých obsahom je prezentácia spoločnosti Finax, Inteligentného investovania a jeho výhod, určenými pre začínajúcich investorov a potenciálnych klientov.

Okrem nich budeme na dvojtýždennej báze prinášať tematické webináre venujúce sa konkrétnym oblastiam investovania a osobných financií. Ich cieľom je práve vzdelávať inteligentných investorov a zvýšiť ich povedomie o správnom a efektívnom narábaní s peniazmi.

Prihlásenie sa na webinár

Zoznam webinárov v najbližších troch mesiacoch vždy nájdete na tejto stránke. Registrácia a účasť na webinári sú veľmi jednoduché. Na webinár sa prihlásite cez linky uvedené nižšie pri jednotlivých webinároch, ktoré vás presmerujú na registračný formulár.

Vo formulári zadáte prihlasovacie údaje (meno, emailová adresa a telefónne číslo). Po registrácii vám stránka odošle email s linkom na webinár. Pre zúčastnenie sa webináru následne postačuje kliknúť pred jeho začiatkom na link v emaile, čím budete presmerovaný do miestnosti webináru vo vašom internetovom prehliadači.

Účasť na webinári nevyžaduje stiahnutie, ani inštaláciu softvéru. Nepotrebujete žiadne špeciálne vybavenie, bude vám stačiť spoľahlivé pripojenie k internetu a reproduktor alebo slúchadlá.

Finax pondelok

Chcete sa s nami stretnúť osobne? Pozývame vás na stretnutie vo Finaxe (business centrum Rosum, Bajkalská 19B, Bratislava)

Termín: každý pondelok o 17:00 hod.Predstavenie Finaxu a Inteligentného investovania

Ak sa chcete dozvedieť viac o Finaxe a Inteligentnom investovaní, nenechajte si ujsť náš úvodný webinár.

Termín: utorok 30.7., 27.8. v čase od 18:00 do 19:30 hod.
Stabilizačná fáza sporenia - užitočný ochranca majetku alebo marketingový mýtus? 

Príliš skoré presúvanie vašich investícií do konzervatívnejších nástrojov ako dlhopisy vás zbytočne pripraví o veľký majetok.

Termín: utorok 13.8., v čase od 18:00 do 19:30 hod.S kým sa stretnete?


Záznam z vybraných webinárov a školení môžete nájsť aj na našom YouTube kanáli.

Ohodnoťte článok:
Chcete vedieť viac? Webináre a osobné stretnutia pre vás
Hodnotenie: 4.6 53
Tím Finax
Tím Finax
Zdieľaj článok
| |

Najčítanejšie články

3. august 2018

Stavebnému sporeniu odzvonilo

Stavebné sporenie nedávno oslávilo 26. výročie svojej existencie na Slovensku. No tak ako mnoho 26 ročných, aj ono už má najlepšie roky za sebou. Od 1.1.2019 totiž vstúpilo do platnosti viacero noviniek, ktoré ho právom poslali na smetisko dejín.

Prečítať viac
27. september 2018

Koľko stojí vzdelanie? Porovnanie škôl doma a v zahraničí

Na Slovensku sme si zvykli, že štúdium na vysokej škole je zadarmo. Trend v Európe a po celom svete je ale opačný, vzdelanie je bezplatné v čoraz menšom počte krajín a zároveň je čím ďalej tým drahšie. Ako sa pripraviť na takúto budúcnosť?

Prečítať viac
4. jún 2018

II. pilier – ako a kde sporiť?

Na Slovensku v súčasnosti pôsobí 6 dôchodkových správcovských spoločností (DSS). Aj keď v ich ponuke na prvý pohľad nie sú veľké rozdiely, určite nie je jedno, ktorej z nich zveríte vaše úspory. Nie všetky DSS-ky napríklad umožňujú investovať do indexových fondov, ktoré sú najlepšou a dlhodobo najvýnosnejšou alternatívou pre sporenie v II. pilieri. Veľké rozdiely sú aj v kvalite užívateľského prostredia jednotlivých DSS.

Prečítať viac
22. jún 2018

Amundi Rytmus vs. Inteligentné investovanie – porovnanie

Program Rytmus od spoločnosti Amundi (predtým Pioneer) patrí medzi najrozšírenejšie investičné produkty na Slovensku. Finax Inteligentné investovanie prevalcovalo Rytmus na poli výnosov, výšky poplatkov a ďalších parametrov ako daňová povinnosť, investičný komfort, či vedľajšie služby.

Prečítať viac