Novinky

Informácie ktoré vám pomôžu k správnemu investovaniu

Finanční agenti môžu sprostredkovať Finax úplne online

Radi by sme sa pochválili, že tento týždeň Finax úspešne spustil nový modul pre finančných agentov, vďaka ktorému získavajú aj finanční agenti možnosť ponúknuť naše produkty klientom úplne online. Čo je súčasťou tohto modulu?

Návod ako sa vo výpise zorientovať

Našim klientom poskytujeme na kvartálnej báze pravidelné výpisy. Aby ste sa v nich vedeli rýchlo zorientovať, prinášame návod, ako čítať výpisy, ktoré si nachádzate vo svojich schránkach.

Podeľte sa o skúsenosti s Finaxom a získajte zľavu z poplatku

Od dnešného dňa máte možnosť pozvať svojich priateľov, známych a rodinu investovať inteligentne. Čo získate za pozvanie vašich známych do Finaxu a ako ich jednoducho pozvete?

Finax sprístupňuje otvorenie viacerých účtov. Prečo je dobré mať ich viac?

Sprístupnili sme pre klientov možnosť založiť si ďalší účet online. Môžete si tak efektívne sporiť na vaše rôzne finančné ciele naraz.

Ako plánujeme zlepšiť svoje služby do budúcnosti

Inteligentné investovanie sme spustili len nedávno, no veľa ľudí sa nás pýta, aké plány máme do budúcna. Nie, nezaspíme na vavrínoch. Budeme stále intenzívne pracovať na zlepšeniach, inováciách a prinášať vám novinky, aby sme vaše investovanie ešte viac uľahčili a spríjemnili.

Inteligentné investovanie je tu!

Už nemusíte ďalej čakať, inteligentné investovanie s Finaxom je dostupné online.

Praktické rady, ako na osobné financie

Ak chcete byť v obraze, poznať novinky zo sveta financií a užitočné informácie, ako efektívne narábať s peniazmi, sledujte sekciu Blog na webe Finaxu. S článkami našich odborníkov sa môžete stretnúť aj v najväčších slovenských médiách.