Našou prácou
zjednodušujeme vašu

Staňte sa súčasťou jedného z najrýchlejšie rastúcich finančných odvetí vo svete.

Peniaze sú ako ruka alebo noha. Používajte ich, alebo o ne príďte.

Henry Ford
Albert Einstein

1Pre finančných agentov

Naše riešenia šetria váš čas a dajú vašim klientom najlepšiu
možnú investičnú skúsenosť.

Kvalitné finančné
produkty

Ponúknite klientom výnosovo jedinečný produkt s nulovou daňou. Nová generácia klientov potrebuje moderné finančné riešenia.

Zlepšite kvalitu
poradenstva

Pomôžeme vám znížiť riziko neodborného poradenstva. Odbremeníme vašich poradcov od náročného procesu výberu vhodných produktov.

Žiaden konflikt
záujmu

Zahoďte nálepku predajcu „pre vlastnú peňaženku“. Maximalizujte benefity pre vašich klientov za primerané finančné ohodnotenie.

2Pre zamestnávateľov

Získajte konkurenčnú výhodu na pracovnom trhu

Prieskumy ukazujú, že až 40% zamestnancov očakáva od zamestnávateľa pomoc s nastavením II. dôchodkového piliera. Ponúkame bezplatné školenia pre vašich zamestnancov s cieľom správne nastaviť II. pilier a zorientovať sa na trhu dôchodkového sporenia.

Ponúknite zamestnancom nový spôsob sporenia na dôchodok cez daňovo zvýhodnené investičné sporenia s niekoľkonásobne vyšším výnosom oproti III. dôchodkovému pilieru. Staňte sa zamestnávateľom, ktorý sa o svojich zamestnancov stará.

Zistiť, ako vieme pomôcť.

Porovnanie príspevku zamestnávateľa 50 eur do III. piliera a na súkromný dôchodkový účet. V prípade III. piliera sú celkové náklady zamestnávateľa 55 eur mesačne a čistá investovaná suma je 38,88 eur (odrátané zaplatené zdravotné odvody a daň). Pokiaľ by rovnakú sumu zamestnávateľ vyčlenil na účet zamestnanca mimo III. pilier, čistá mesačná investícia by bola 28,54 eur (odrátané sociálne, zdravotné odvody a daň ako pri mzde). Napriek oslobodeniu príspevkov do III. piliera o odvody do Sociálnej poisťovne je súkromný účet dlhodobo podstatne výhodnejší kvôli nižším poplatkom, podstatne vyššiemu zhodnoteniu a daňovému oslobodeniu výnosov.

3Pre emitentov

Financovanie je potrebné, banky nie

Nechcete, aby bolo vaše podnikanie zviazané požiadavkami bánk? V tom prípade sme tu my, kto vám pomôže s financovaním vašich projektov a podnikateľských aktivít.

Naše oddelenie Corporate finance pre vás spracuje emisiu dlhopisov alebo akcií za účelom získania kapitálu a sprostredkujeme ich predaj cez partnerské siete poradcov.

Zistiť, ako vieme pomôcť.

4Pre investorov

Pomôžte nám rásť

Vidíte budúcnosť investovania v moderných finančných službách orientovaných na zákazníka? Ak vás náš biznis koncept zaujal a chceli by ste ho rozbehnúť za hranicami Slovenska, dajte nám o tom vedieť.

Chcem spolupracovať